Ana Sayfa Firmamiz hakkinda İletişim    
 
 

Ana Sayfa
Firmamız Hakkında
Belgelerimiz
Klemens İmalatlarımız
Mamüllerimiz ve Toptan Satişlarımız
Özel İmalatlarımız
İletişim

 

Roket elektrik firması,ferdinot PAÇACI tarafından 1957 yılında kurulmuştur,şu an oğlu ile üretime devam etmektedir.Bu 50 yıllık tecrübeile öncelikli amacı her türlü kalitedir.(Çevre bilinci,hizmet,dialog,ürün…..v.s.)Bu yapı ROKET ELEKTRİK’e,ferdinot PAÇACI’yave oğluna dededen kalan en önemli bilinç ve öğretidir,ülke içi ve dışında hep böyle devam edecektir.
Bütün imalat safhalarını aynı çatı altında birleştirme çabası içinde olan Firmamız,İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki yeni yerine geçiş planları içerisindedir,ürün yelpazesi her geçen gün artmaktadır.Ürünlerden bazıları-Motor klemensleri (bokalit,Polyamit,Cam elyaf takviyeli,porselen)-Sıra klemnsler (bakalit,ısıya dayanıklı,plastik,şeffaf (polıkarbonat)-porselen klemensler-kaynak izolatörleri ve çeşitli tip izolatörler-pirinç rokorlar-SKP kablo pabucu,ek muf ve kablo uçları-Pano Topraklama klemensleri (ayaklı ve ayaksız modelleri)-Plastik Pano Anahtarları Sinyal lambası ve butonları,RÖLE çeşitleri
Firmamız pazar payını ve satışlarını her geçen gün çalışanlarıyla,teknolojisiyle sürekli artırmakta ve geliştirmektedir,imalattan teslimata kadar titiz bir çalışma sunmaktadır.İmalatla bu alanın en eskisi olup, kalitesini kağıtlara belgelere döküp ispatlamadan evvel kendi öz bilinciyle,kendine ispatlamış olup daha sonra gururla müşterisiyle paylaşmaktadır,ayrıca CE ve ISO 9001 - 2000 belgelerine sahiptir.
Geçmişinde İstanbul Ticaret odasının düzenlemiş olduğu sergilere ve fuarlara ayrıca Gaziantep Endüstri ve Teknik fuarlarına katılmış ve bir çok büyük firmalardan(Elektrik Motor fabrikaları,beyaz eşya üreticileri,Makine imalatçıları,kaynak Makine imalatçıları…v.s.)kalite kontrol uzmanları ve teknisyenlerinden takdir toplamıştır.
Dünyamız kalitesiz zihniyet ve dolayısıyla bu zihniyetlerin ürünleriyle çöplüğe dönüştürülmüştür. Dünyamız kirlenmiyor,kirlenmiştir.Zenginliğimiz ahlakımız olmalı ve böylece etik kurallarla da firmalarımızı geleceğe başarıyla taşımalıyız.
Biz 50 yıldır böyle yapıyoruz,iyi yapıyoruz ve büyüyoruz.

ENG

ROKET ELECTRIC was founded in 1957 by Ferdinant Paçacı.Permanently he is continuing to the production with his son.The primary aim of the firm is all kind of guality with the 50 years experience.(environmental consciousness,service,dialog,products,etc…)This structure (search for guality and exactness) is the consciousness  and doctrine remained Ferdinant Paçacı and is his son from their grandfather.This will remain the same oth in and outside of the country.

Our firm is planning to meve to its new location in İkitelli Orgaizede Industry District (İkitelli Organize Sanayi Bölgesi) just to combine the all manufacturing steps under one roof.The product diversity is getting increased day by day.Some of our products are;wire connectors (bakelite,poly amide.glass fibres,porcelain),terminal strips (bakelity,plastic,transparent,polycarbonate,jointing clamps,SKP cable lugs and cable terminals,panel grounding clamps with or without shaft.plastic,panel keys,etc…)

Our firm improves and increases its market profit magrin and sales with its employees and technology day by continuously.It presents a particular attention beginning from the productions until the delivery.

Being one of the oldest producers in this field,our firm has proved its guality via documents and shares proudly with its contumers.Furthermore ROKET ELECTRIC owns CE and ISO 9001 - 2000 documents.

In the previous years ROKET ELECTRIC has participated in Gaziantep Industry and Technigue Fair and in many exhibitions and fairs organized by İstanbul Chamber of Commerce.Our firm has been apprecianted by many guality control specialists and welding machine producers.

Our world has turned into a dump because of ungualified and its products.Our world is not getting polluted but,it has been already polluted.Our moral principles shoult be our wealth.With these moral principles we all should carry our firms to the future with full success. As Roket Electrıc we are putting these principles into practice and growing.

The service done to the environment and human is the most material and moral gain for a person both to his firm and to himself

 

 

ROKET ELEKTRİK MALZEMELERİ TOPTAN SATIŞI
Bankalar Caddesi Yanıkkapı Porsuk Sok. No : 6/1 800020 Karaköy / İSTANBUL
Tel : +90 212 255 51 78
Fax : +90 212 235 00 09
Web :
www.roket.com.tr
E mai l :
roketelektrik@yahoo.com